Collection: 乾海產 | 蠔豉 | 響螺 | 蝦乾
-
42050 LL美國黃金響螺乾 (自家製)
- Regular price
- from $490.00
- Sale price
- from $490.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
42040 XL美國黃金響螺乾 (自家製)
- Regular price
- $1,080.00
- Sale price
- $1,080.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
43010 超珍寶紅螺頭
- Regular price
- from $248.00
- Sale price
- from $248.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
44110 12-14隻超大金蠔王
- Regular price
- $728.00
- Sale price
- $728.00
- Regular price
-
$728.00 - Unit price
- per
Sold out -
44130 20-23隻大大金蠔
- Regular price
- $528.00
- Sale price
- $528.00
- Regular price
-
$468.00 - Unit price
- per
Sold out -
44010 日本廣島蠔豉 3L【2022年頭期貨】
- Regular price
- from $299.00
- Sale price
- from $299.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
44020 日本廣島蠔豉 2L【2022年頭期貨】
- Regular price
- from $234.00
- Sale price
- from $234.00
- Regular price
-
$468.00 - Unit price
- per
Sold out -
44030 日本廣島蠔豉 L【2022年頭期貨】
- Regular price
- from $184.00
- Sale price
- from $184.00
- Regular price
-
$368.00 - Unit price
- per
Sold out -
44040 日本廣島蠔豉 M 【2022年頭期貨】
- Regular price
- from $134.00
- Sale price
- from $134.00
- Regular price
-
$268.00 - Unit price
- per
Sold out -
45020 越南珍寶老虎蝦乾
- Regular price
- from $128.00
- Sale price
- from $128.00
- Regular price
-
$118.00 - Unit price
- per
Sold out -
46120 足乾特大章魚(本港曬)
- Regular price
- from $145.00
- Sale price
- from $145.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
40011 澳洲超特珍珠肉
- Regular price
- from $2,080.00
- Sale price
- from $2,080.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
40021 澳洲特大珍珠肉
- Regular price
- from $1,680.00
- Sale price
- from $1,680.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
40031 澳洲大珍珠肉
- Regular price
- from $1,480.00
- Sale price
- from $1,480.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
40041 澳洲中珍珠肉
- Regular price
- from $1,280.00
- Sale price
- from $1,280.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
40051 澳洲珍珠肉
- Regular price
- from $1,080.00
- Sale price
- from $1,080.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page